OŚRODEK KULTURY W DZIELNICY WESOŁA M. ST. WARSZAWY

05-075 Warszawa, ul. Starzyńskiego 21

telefon ogólny - 22 773 61 88

kadry, księgowość - 22 773 61 93

fax - 22 773 61 89

e-mail:  wesolakultura@domkulturywesola.net 


Dyrektor - Edward Kalisz

dyrektor@domkulturywesola.net 

Główny księgowy - Barbara Ambroziewicz

finanse@domkulturywesola.net

Program i promocja Ośrodka Kultury - Maria Wrzesińska

promocja@domkulturywesola.net

Sekcje Ośrodka Kultury - Marta Suchecka 

(wz. Weroniki Iwańczyk-Olszewskiej)

sekcje@domkulturywesola.net

Administracja i zamówienia publiczne - Małgorzata Arana-Iturri

okwesola@wp.pl 

Kadry, umowy cywilnoprawne - Magdalena Syska

kadry@domkulturywesola.net

Sprawy organizacyjno-kancelaryjne - Karolina Nowak 

(wz. Katarzyny Zgórzak)

wesolakultura@domkulturywesola.net


 


OŚRODEK DZIAŁAŃ TWÓRCZYCH "POGODNA"

Filia Ośrodka Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy

 05-077 Warszawa, ul. Jana Pawła II 25

tel. 22 427 37 74

tel. kom. 514 030 741

e-mail:  pogodna@domkulturywesola.net


Zastępca dyrektora (program, promocja, sekcje) - Maja Musiał

program@domkulturywesola.net

Program i promocja Filii ODT "Pogodna" - Agnieszka Małecka

a.chmielewska@domkulturywesola.net

Sekcje Filii ODT "Pogodna" - Barbara Włodek

pogodna@domkulturywesola.net

Wystawy - Anna Podolska 

(wz. Ewy Paulskiej)

wystawy@domkulturywesola.net

Akustyk - Rafał Mirkowski

akustyk@domkulturywesola.net

 

 

 
Make a Free Website with Yola.