SIERPIEŃ 2018


SPEKTAKLE DLA DZIECI
W sierpniu warto wybrać się do siedziby głównej Ośrodka Kultury, gdzie odbędą się spektakle teatralne dla dzieci realizowane przez Stowarzyszenie Scena 96 w ramach projektu „Dziecięce Lato Teatralne – Obwodnica 2018”.
Na wszystkie spektakle obowiązują rezerwacje: darjar@wp.pl hasło WESOŁA 

20 sierpnia o godz. 11.00 "Calineczka". Baśń Andersena przedstawiona jest w formie spektaklu marionetkowego. Losy malutkiej zagubionej dziewczynki rozgrywają się w świecie inspirowanym malarstwem Gustawa Klimta. W zmieniającej się baśniowej scenografii przebieg zdarzeń wplecione są songi komentujące sytuację bohaterki. W spektaklu grają marionetki na niciach prowadzone przez widocznych animatorów. .

Na ostatni poniedziałek sierpnia zaplanowany został kabaretowo-poetycki spektakl "Białe i Czarne".  Poeta Pan Czarny i Malarka Pani Biała tworzą książkę o czarno-białym miasteczku. Mali widzowie wezmą udział w przygodach Czarnego i Białego Kota, Białego Niedźwiedzia, Fotografa, Sroki-kłamczuchy, Białego Kruka, Rodziny Tralalińskich, obserwując czarno-białe zjawiska z otaczającej nas rzeczywistości. Poznają perypetie mieszkańców miasteczka bawiąc się klasyką poezji dziecięcej. Atrakcją spektaklu będą płaskie lalki przypominające figury wycięte z kart książki. Na to wydarzenie zapraszamy 27 sierpnia o godz. 11.00.


ZAPRASZAMY, WSTĘP WOLNY !
ul. Starzyńskiego 21
/wejście od strony ul. Żółkiewskiego/
tel. 22 773 61 88

 

Make a free website with Yola