karta zgloszenia.doc karta zgloszenia.doc
Size : 71.5 Kb
Type : doc


OFERTA ZAJĘĆ NA SEZON 2016/2017

Zapisy pod nr tel. 517 217 680, 22 773 55 99 lub pod adresem: sekcje@domkulturywesola.net


 


Alfabetyczny spis zajęć:


balet na wesoło dzieci 4-7 lat
Zajęcia poprawiające koordynację ruchową oraz uelastyczniające mięśnie i ścięgna. Nauka podstaw tańca klasycznego sprawi, że zmieni się postawa twojego ciała. Będziesz poruszać się z gracją i delikatnością. Pobudzisz swoją wrażliwość na muzykę instrumentalną. Zabawy utaneczniające sprawią, że nauka stanie się również przyjemnością.
prowadzenie: Elżbieta Kabała
termin: poniedziałki, 18:15-19:00
koszt: 60 zł/m-c


ceramika dzieci 5-12 lat, młodzież, dorośli i seniorzy
Praca z gliną sprawia, że obcujemy z żywiołami. Glina wyjęta z ziemi i oczyszczona, dzięki wodzie staje się plastyczna w naszych dłoniach. Dzięki temu nabiera wymyślonego przez nas kształtu. Powietrze suszy stworzone przez nas prace, a ogień ostatecznie je utrwala.
prowadzenie: Dorota Łasisz
termin: poniedziałki, dzieci (5-12 lat) 17:00-19:00, młodzież i dorośli 19:00-21:00
koszt: 95 zł/m-c


chór MALWY dorośli 55+ i seniorzy
Zajęcia wokalne dla dorosłych. Chór Malwy stanowi grupa przesympatycznych dziewczyn, które spotykają się w celu wspólnego śpiewania. Efektem naszych działań są liczne koncerty i konkursy, w czasie których zdobywamy nagrody. W ciągu roku pracujemy nad różnorodnymi programami muzycznymi i są to następujące cykle: patriotyczne, kolędowe, wielkopostne i okazjonalne. Do udziału w spotkaniach zapraszamy Panie i Panów dysponujących odrobiną wolnego czasu, dobrego humoru i energii życiowej.
prowadzenie: Joanna Kiełbiewska
termin: piątki, 13:30-15:30
koszt: 15 zł/m-c


el'art dance dzieci 8+ i młodzież 12-15 lat

Zapraszamy wszystkie utalentowane tanecznie dzieci oraz młodzież z taneczną pasją do grupy El'art

dance. Nauczycie się tu wielu ciekawych choreografii w technikach: jazz, balet, modern, ale także

videoclip dance. Twórcza praca w grupie i dobra zabawa gwarantowane.

prowadzenie: Elżbieta Kabała

termin: poniedziałki, 17:00-18:00

koszt: 60 zł/m-cgimnastyka korekcyjna dzieci 6+

Ćwiczenia dla dzieci i młodzieży z wadami postawy, a także tych, dla których zajęcia są dodatkową, atrakcyjną formą ruchu. Ćwiczenia przeplatane są grami i zabawami ruchowymi o charakterze korekcyjno-kompensacyjnym.

prowadzenie: Jarosław Nowotko

termin: wtorki, 17:00-17:45 i czwartki 16:00-16:45

koszt: 60 zł/m-cjęzyk angielski      dorośli

Zajęcia przeznaczone dla osób dorosłych, które chciałyby nauczyć się skutecznie używać języka angielskiego w codziennych sytuacjach. Zajęcia będą obejmowały m.in. rozwijanie umiejętności czytania, pisania i mówienia w języku angielskim, wzbogacanie słownictwa, oraz rozpoznawanie w zdaniach odpowiednich struktur gramatycznych.

termin: czwartki 17.00 - 18.30 - grupa początkująca

             czwartki  18.30 - 20.00 - grupa zaawansowana

koszt: 45 zł/ m-cjoga młodzież 15+, dorośli i seniorzy

Zajęcia skierowane są do osób mających siedzący tryb pracy, zestresowanych i zabieganych lub chcących trwale poprawić swoją kondycję fizyczną. Hatha Joga, to system ćwiczeń zwanych asanami, które mają zbawienny wpływ na całe ciało człowieka. Ćwicząc nie tylko uelastyczniasz i wzmacniasz mięśnie, ale również masujesz organy wewnętrzne poprawiając tym ich funkcjonowanie. Część relaksacyjna zajęć wspaniale wycisza umysł i wpływa kojąco na nasze samopoczucie, dając nam dodatkową dawkę pozytywnej energii.

prowadzenie: Elżbieta Kabała

termin: poniedziałki, 19:00-20:00

koszt: 60 zł/m-cnauka gry na gitarze dzieci i młodzież

Indywidualne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Nauka gry na instrumencie uczy cierpliwości oraz wytrwałości tak potrzebnej w dorosłym życiu. Na zajęciach uczymy się gry z nut, gry akordami (w tym ćwiczenia rytmiczne), podstaw harmonii oraz ćwiczeń umożliwiających stopniowe opanowywanie instrumentu. Repertuar ćwiczeniowy jest dostosowywany do wieku, możliwości oraz gustu muzycznego ucznia.

prowadzenie: Eryk Buczyński

terminy zajęć ustalane indywidualnie: poniedziałki, wtorki

koszt: 55 zł/lekcjanauka gry na pianinie dzieci i młodzież

Indywidualne zajęcia dla dzieci i młodzieży, chętnych do rozwijania swoich zdolności muzycznych. Na zajęciach pracujemy nad odpowiednią postawą ciała podczas gry, kształceniem słuchu, uczymy się czytać nuty, poznajemy podstawy teorii muzyki, ćwiczymy gamy i gramy utwory muzyczne dostosowane odpowiednio do predyspozycji i poziomu zaawansowania uczestników.

prowadzenie: Katarzyna Michalska

terminy zajęć ustalane indywidualnie: piątki lub inne dni

koszt: 55 zł/lekcjaplastyka dla smyka dzieci 4-7 lat

Zajęcia będą odbywać się pod hasłem „Cztery pory roku to karuzela”. Wykonamy prace poświęcone ciepłemu latu, kolorowej jesieni, mroźnej zimie i kwitnącej wiośnie. Wykorzystamy do tego techniki plastyczne, materiały i pomysły, których dzieci być może nie miały okazji dotąd wypróbować.

prowadzenie: Urszula Kowal-Gajewska

termin: środy, 17:00-18:00

koszt: 60 zł/m-crysunek i malarstwo dzieci 6-9 lat

Nauka obejmuje poznanie różnych technik rysowania i malowania. Tematem prac są martwe natury, portrety i obrazy z wyobraźni. Dzieci i młodzież biorą udział w wielu konkursach plastycznych. Podczas zajęć uczestnicy nauczą się posługiwania pędzlem, kredą, ołówkiem, węglem…

prowadzenie: Elżbieta Lipiec

termin: wtorki, 16:00-18:00

koszt: 75 zł/m-crysunek i malarstwo młodzież 12+

Zajęcia są przeznaczone dla młodzieży oraz zdolnych dzieci pragnących nabyć lub udoskonalić umiejętności rysunku i malarstwa. Tematami prac będą: studium martwej natury, postać modela, kopia obrazu słynnego malarza lub praca w plenerze. Każdy pracuje indywidualnie. Uczestnicy otrzymują wskazówki, jak rozwinąć swoją pracę. Na zajęciach doskonalimy warsztat malarski oraz umiejętność wnikliwej obserwacji otaczającego nas świata. Poznajemy zasady kompozycji, perspektywy, teorię koloru.

prowadzenie: Grażyna Bany

termin: piątki, 17:00-18:30

koszt: 75 zł/m-cszachy dzieci i młodzież

Zajęcia dla dzieci i młodzieży zorganizowane przy współpracy z Klubem Sportowym Wesoła.

prowadzenie: Adrianna Staniszewska

termin: piątki, początkujący 17.00-18.00, zaawansowani 18.00-19.00

koszt: 40 zł/m-c

informacje i zapisy: Klub Sportowy Wesołatwórczy maluch dzieci 1,5-3 lata

Rodzinne spotkania dla maluszków i ich opiekunów. Podczas zajęć dzieci biorą udział w wielu różnych formach aktywności: od nauki prostych wierszyków i piosenek połączonych z ruchem, poprzez obcowanie z różnymi materiałami, do wykonywania prac plastycznych.

prowadzenie: Urszula Kowal-Gajewska

termin: środy, 10:00-10:45 lub 11:00-11:45

koszt: 60 zł/m-czespół GAMELAN dzieci 5+

Zapraszamy na zajęcia wokalne dzieci lubiące śpiew i ruch przy muzyce. Głównym celem naszych spotkań jest ogólny rozwój muzyczny dzieci z naciskiem na rozwój wokalny. Nasze zajęcia składają się z następujących elementów: rytmika, emisja głosu, nauka piosenek, zabawy muzyczne, elementy tańca.

prowadzenie: Joanna Kiełbiewska

termin: piątki, 16:30-17:30

koszt: 70 zł/m-c

Zajęcia zawieszone, przyjmujemy zapisy uzupełniające.warsztaty naukowe dzieci 6-12 lat

Interaktywne warsztaty z dziedziny fizyki, astronomii, chemii, biologii i archeologii. Poprzez mądrą, zapewniającą wszechstronny rozwój zabawę inspirujemy dzieci do samodzielnego szukania wiedzy oraz poznawania siebie i świata. Warsztaty naukowe to zajęcia, podczas których dzieci zamieniają się w naukowców i odkrywców, dla których trudne pojęcia przestają być zagadką.

prowadzenie: Funiversity

termin: soboty, 09:30-10:30

koszt: 100 zł/m-czumba dzieci 7-12 lat, młodzież i dorośli

Inspirowane muzyką latynoamerykańską, połączenie tańca i gimnastyki, które poprzez świetną zabawę kształtują sylwetkę i poprawiają kondycję. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka tworzą niepowtarzalną atmosferę. Daj się porwać!

prowadzenie: Aneta Patro

termin: czwartki, dzieci w wieku szkolnym: 18:30-19:30 

Zajęcia w tej grupie są zawieszone, przyjmujemy zapisy uzupełniające.

czwartki, młodzież i dorośli: 19:45-20:45

koszt: 50 zł/m-czajęcia wokalne dzieci i młodzież

Przeznaczone są dla wszystkich, których pasją jest muzyka, bez względu na wiek i upodobania muzyczne. Podczas zajęć pracujemy nad intonacją, dykcją, interpretacją piosenki, emisją głosu, prawidłowym oddechem oraz ruchem scenicznym. Pokonujemy swoje słabości, czerpiąc z muzyki przyjemność, aktywnie muzykując. Zajęcia mają na celu umuzykalnianie dzieci, młodzieży oraz rozwijanie ich wrażliwości muzycznej, są przeznaczone dla wszystkich, bez względu na wiek i upodobania muzyczne.

prowadzenie: Katarzyna Michalska

terminy zajęć ustalane indywidualnie: piątki lub inne dni

koszt: 55 zł/lekcjazumba kids dzieci 3-7 lat

Zajęcia taneczno-ruchowe inspirowane muzyką latynoamerykańską, które poprzez świetną zabawę kształtują sylwetkę i poprawiają kondycję. Podczas zajęć dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtują i rozwijają kreatywność, dyscyplinę oraz pamięć. Zumba uczy też umiejętności pracy zespołowej, pewności siebie i odpowiedzialności.

prowadzenie: Aneta Patro

termin: czwartki, 17:45-18:30

koszt: 50 zł/m-c


 
Make a Free Website with Yola.